23 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU

Open Day w Kubas Kos Gałkowski

Jeżeli chcesz przekonać się, na czym polega praca w kancelarii,  zobaczyć środowisko w którym pracujemy, dowiedzieć się, jakich ludzi szukamy do naszego zespołu, a także otrzymać wskazówki na temat rozwoju kariery, zarządzania projektami, komunikacji z klientem oraz zarządzania czasem i zadaniami – czekamy na Ciebie podczas dnia otwartego.

Dlaczego warto?

Poznaj szczegóły

Open Day dedykowany jest studentom prawa IV oraz V roku (studentów I-III roku zapraszamy na edycję wiosenną).

Wydarzenie odbywać się będzie 23 października w biurze w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 7, od 10:00 do 14:15.

Podczas 30-minutowej sesji speed recruiting będziesz rozwiązywać merytoryczny test online. Przygotowaliśmy 6 płatnych miejsc stażowych.

Weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat komunikacji z klientem i zarządzania projektami.

Będziesz uczestniczyć w warsztatach dotyczących zarządzania czasem i zadaniami, a także przygotowywania listu motywacyjnego.

Podczas wydarzenia czeka na Ciebie interaktywna gra z nagrodami i poczęstunek.

JAK WYGLĄDA PLAN DNIA?

Rejestracja uczestników

Sesja speed recruiting

Panel dyskusyjny

  • komunikacja z klientem i zarządzanie projektami: podczas dyskusji poznasz doświadczenia związane z komunikacją z klientem oraz zarządzania projektami z perspektywy osób na różnych poziomach stanowisk.

Warsztaty

  • zarządzanie czasem i zadaniami: dowiesz się, jak efektywnie organizować swój czas w pracy oraz jak planować i realizować swoje zadania.
  • list motywacyjny: HR manager odpowie na wszystkie Twoje pytania. Otrzymasz rady jak tworzyć i co zawrzeć w liście motywacyjnym.

Interaktywna gra z nagrodami

Podsumowanie, wręczenie zaproszeń na staż

Rejestracja zakończona