Oferty

Sprawdź, na jakie stanowiska rekrutujemy i wybierz ofertę najbardziej pasującą do Ciebie. Jeśli takiej nie widzisz, zostaw CV w naszej bazie.

Aktualnie nie szukamy osób na stanowisko,
którym jesteś zainteresowany?

Nie martw się, wartościowych współpracowników szukamy cały rok. Wypełnij odpowiedni formularz i prześlij nam swoje CV, a odezwiemy się, jak tylko pojawi się możliwość podjęcia współpracy.

 

 

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych nam dokumentach będzie Kancelaria Kubas Kos Gałkowski – Adwokaci sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych będzie Twoja zgoda, którą możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie nam informacji na adres: kontakt@kkg.pl. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez nas jedynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Kancelarii, nie dłużej niż jeden rok od ich przesłania. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego przekazane przez Ciebie dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, za wyjątkiem naszych dostawców, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. podmiotom zajmującym się obsługą systemów informatycznych (IT). Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych: prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dowiedz się więcej o szczegółowych zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, klikając w link.