Dlaczego staż?

Staż w Kubas Kos Gałkowski może być pierwszym krokiem na ścieżce Twojej kariery.

Chcesz przede wszystkim czegoś się nauczyć i jak najlepiej wykorzystać swój czas, a nie dodać jeszcze jeden punkt do CV? Jest duża szansa, że spodoba Ci się u nas.

Pamiętaj, przebieg stażu zależy także od Ciebie – od Twojej dociekliwości i zaangażowania. My sami postrzegamy go jako wstęp do długofalowej współpracy. To właśnie stażyści w pierwszej kolejności mają szansę na pracę w kancelarii jako associate, a następnie senior associate.

Programy stażowe trwają u nas cały rok, wystarczy że wygospodarujesz dwa miesiące, podczas których możesz przychodzić do biura minimum trzy razy w tygodniu.

Jak wyglądać będzie moja praca?

Jakie warunki muszę spełnić?

Aby aplikować na staż musisz być studentem IV lub V roku prawa, interesującym się prawem cywilnym, znającym bardzo dobrze język angielski w tym terminologię prawniczą, obsługującym programy Lex/ Legalis z dyspozycyjnością min. 3 dni w tygodniu.

Kiedy rozpoczyna się rekrutacja na staż?

Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń rekrutacyjnych lub wypełnienia formularza rekrutacyjnego – odezwiemy się, jak tylko pojawi się możliwość podjęcia współpracy.

Czym będę się zajmować?

U nas zajmujesz się sprawami merytorycznymi. Uczysz się zasad funkcjonowania kancelarii, dostajesz do przygotowania prace badawcze i pisma procesowe. Nie ma natomiast przysłowiowego kserowania i marnowania czasu na bezproduktywne czynności.

Jak mogę aplikować?

Aby aplikować na stanowisko stażysty wypełnij formularz aplikacyjny i dodaj w nim swoje CV. Możesz dołączyć także list motywacyjny.

Jak wyglądać będzie mój pierwszy dzień pracy?

Pierwszego dnia oprowadzimy Cię po Kancelarii. Poznasz cały Zespół. Zaznajomisz się z zasadami pracy i dostaniesz dane dostępowe do wszystkich systemów, których będziesz używać. Pokażemy Ci również, jak z nich korzystać.

Czy będę pracować bezpośrednio z partnerami?

Tak, nasi partnerzy są dostępni dla wszystkich współpracowników. Na co dzień będziesz mieć częstszy kontakt z senior associates, ale zarówno associates, jak i stażyści mają możliwość pracy z partnerami, którzy nadzorują projekty.

Jakie są moje szanse awansu wewnętrznego?

Zarówno nasi partnerzy, jak i senior associates to w dużej mierze dawni współpracownicy – osoby, które rozpoczynały swoją przygodę z Kancelarią jako stażyści, a następnie aplikanci. Jakie masz szanse na awans? Wszystko zależy od Twojego talentu, wiedzy i zaangażowania.

Chcesz spróbować?
Aplikuj

 

 

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych nam dokumentach będzie Kancelaria Kubas Kos Gałkowski – Adwokaci sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych będzie Twoja zgoda, którą możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie nam informacji na adres: kontakt@kkg.pl. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez nas jedynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Kancelarii, nie dłużej niż jeden rok od ich przesłania. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego przekazane przez Ciebie dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, za wyjątkiem naszych dostawców, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. podmiotom zajmującym się obsługą systemów informatycznych (IT). Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych: prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dowiedz się więcej o szczegółowych zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, klikając w link.