Aplikant/ -ka adwokacki/-a lub radcowski/-a
Twój zakres obowiązków:
  • opracowywanie pism procesowych
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych
  • przygotowywanie umów
  • sporządzanie opinii z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa spółek
  • praca z literaturą i orzecznictwem relewantnym dla rozwiązania zadanych pytań prawnych
Jeśli:
  • jesteś w trakcie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej
  • pewnie posługujesz się wiedzą z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa gospodarczego, handlowego oraz prawa spółek
  • posiadasz już pewne doświadczenie praktyczne w obsłudze postępowań sądowych oraz przygotowywaniu pism procesowych
  • znasz dobrze język angielski
  • sprawnie poruszasz się w prawniczych bazach danych: Lex/ Legalis
  • jesteś komunikatywny/-a, a praca w zespole to Twoje naturalne środowisko
  • wiesz, co to zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za podjęte zobowiązania
To oferujemy:
  • pracę w renomowanej Kancelarii osiągającej czołowe lokaty w rankingach krajowych i międzynarodowych
  • patrona na czas aplikacji oraz dofinansowanie kosztów uczestnictwa
  • miejsce, gdzie nauka wciąż jest ważna i pozwala Ci na połączenie jej z pracą
  • rozwój zawodowy i udział w szkoleniach
  • pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę
  • miejsce pracy w centrum miasta z dogodnym dojazdem

Poza nieograniczonym dostępem do kawy, czekają na Ciebie:

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Stawiamy na ciągły rozwój, zapewniamy wsparcie szkoleniowe w okresie adaptacyjnym i nie tylko.

Rozwój kariery

U nas w pełni rozwiniesz swój potencjał i zbudujesz swoją pozycję zawodową.

5 dodatkowych dni urlopu

Masz tylko 20 dni urlopu? Nie martw się. Zależy nam, aby nasi aplikanci mieli możliwość spokojnego przygotowania się do kolokwiów, dlatego dajemy im do dyspozycji dodatkowe 5 dni wolnego.

Dofinansowanie aplikacji

Wiemy, że podjęcie aplikacji wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wesprzeć Cię także w tym zakresie.

Dostosowanie czasu pracy do zajęć na aplikacji

Możesz uczestniczyć w obowiązkowych zajęciach i praktykach wynikających z programu aplikacji.

Miła atmosfera pracy i spotkania integracyjne

Jesteśmy zgranym, młodym i energicznym zespołem. Lubimy spędzać razem czas, dlatego niecierpliwie czekamy na spotkania integracyjne.

Świętowanie urodzin

Z okazji swoich urodzin otrzymasz od nas drobny upominek.

Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków („Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci wyłącznie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia tego konkretnego procesu rekrutacyjnego na stanowisko Aplikanta adwokackiego lub radcowskiego w Krakowie. Podstawą do przetwarzania Twoich danych osobowych będą przepisy Kodeksu pracy, niezbędność do zawarcia z Tobą umowy, nasz prawnie uzasadniony interes lub Twoja zgoda. Szczegółowe zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdują się pod linkiem.