Asystent/ Asystentka Zespołu Prawnego w Krakowie
Twój zakres obowiązków

• współpraca z Zespołem Prawnym zajmującym się postępowaniami procesowymi
• rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej w dedykowanym systemie administracyjnym
• archiwizacja dokumentów przychodzących i wychodzących w systemie
• obsługa skrzynki mailowej Zespołu
• kontrola kompletności dokumentów przed zamknięciem sprawy
• prowadzenie wewnętrznych rejestrów
• ekspedycja poczty zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• codzienne wyjścia na pocztę

Nasze wymagania

• doświadczenie w pracy biurowej związane z obiegiem dokumentów
• znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Outlook)
• rzetelność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
• terminowość i odpowiedzialność za przyjęte zadania
• zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
• ciekawość i chęć rozwoju w nowych obszarach

Poza nieograniczonym dostępem do kawy, czekają na Ciebie:

Stabilne zatrudnienie

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wynagrodzenie

Proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia.

Miła atmosfera pracy i spotkania integracyjne

Jesteśmy zgranym, młodym i energicznym zespołem. Lubimy spędzać razem czas, dlatego niecierpliwie czekamy na spotkania integracyjne.

Rozwój umiejętności

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego dofinansowujemy udział w konferencjach i szkoleniach.

Komfortowe warunki pracy

Posiadamy nowoczesne biura w centrum Warszawy oraz Krakowa.

Dofinansowanie obiadów

Każdy pracownik otrzymuje dofinansowanie posiłku dowożonego bezpośrednio do naszego biura.

Fruit days

We wtorki czekają na Ciebie świeże owoce.

Świętowanie urodzin

Z okazji swoich urodzin otrzymasz od nas drobny upominek.

Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci sp.k. z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 7, 31-511 Kraków („Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kubas, Kos, Gałkowski – Adwokaci wyłącznie w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia tego konkretnego procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent/ Asystentka Zespołu Prawnego w Krakowie. Podstawą do przetwarzania Twoich danych osobowych będą przepisy Kodeksu pracy, niezbędność do zawarcia z Tobą umowy, nasz prawnie uzasadniony interes lub Twoja zgoda. Szczegółowe zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdują się pod linkiem.